Sri Lanka piyasaları kapanışta düştü; CSE All-Share 0,03% değer kaybetti

Sri Lanka piyasaları kapanışta düştü; CSE All-Share 0,03% değer kaybetti

Investing.com  | 09.05.2018 13:50

Sri Lanka piyasaları kapanışta düştü; CSE All-Share 0,03% değer kaybetti

Investing.com – Sri Lanka hisse senedi piyasaları Çarşamba kapanışın ardından düştü Tarlalar, Arsa & Emlak ve Mağazalar & Malzemeler sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Kolombo borsasının kapanışıyla CSE All-Share 0,03% değer kaybetti.

CSE All-Share altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Adam Investments Ltd (CM:ADAM) 50,00% veya 0,100 puan yükselerek 0,300 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Nanda Investments and Finance PLC (CM:NAND) 24,83% veya 10,70 puan artışla 53,80 seviyesinden işlem görürken PCH Holdings PLC (CM:PCHH) 20,00% veya 0,100 puan artışla 0,600 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Hunter & Company PLC (CM:HUNT) 14,73% veya 72,70 puan düşüşle 421,00 seviyesinden kapandı. Ceylon Beverage Holdings PLC (CM:BREW) 14,29% veya 100,00 puan düşüşle 600,00 seviyesinden işlem görürken Hunas Falls Hotels PLC (CM:HUNA) 11,65% veya 11,60 puan değer kaybederek 88,00 seviyesinden işlem görüyor.

Kolombo Menkul Kıymetler Borsası değer kazanan hisse senetlerinin sayısı 88 iken değer kaybedenlerinki 84 olarak belirlendi. Ayrıca 54 adet hisse senedi sabit kaldı.

PCH Holdings PLC (CM:PCHH) hisseleri 20,00% veya 0,100 yükselerek 0,600 seviyesi ile tüm zamanların en düşüğüne çıktı.

Haziran vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 2,48% veya 1,71 değer kazanarak varili $70,77 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Temmuz vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 2,42% veya 1,81 oranında artışla varili $76,66 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Haziran vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,45% veya 5,90 düşüşle onsu $1.307,80 seviyesinden işlem görüyor.

GBP/LKR 0,46% artışla 214,050 seviyesinden işlem görürken USD/LKR 0,25% artışla 157,990 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,00% sabit kalarak 92,94 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+