Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted 1,30% değer kaybetti

Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted 1,30% değer kaybetti

Investing.com  | 16.06.2016 09:45

Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted 1,30% değer kaybetti

Investing.com – Tayvan hisse senedi piyasaları Perşembe kapanışın ardından düştü , Çimento ve Çimento & Cam sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Tayvan borsasının kapanışıyla Taiwan Weighted 1,30% değer kaybetti.

Taiwan Weighted altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Everfocus Elec (TW:5484) 9,88% veya 0,500 puan yükselerek 5,560 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Crowell (TW:2528) 8,68% veya 0,59 puan artışla 7,39 seviyesinden işlem görürken Les Enphants (TW:2911) 8,17% veya 1,05 puan artışla 13,90 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Htc Corp (TW:2498) 5,87% veya 5,50 puan düşüşle 88,20 seviyesinden kapandı. Tainan Enter (TW:1473) 5,02% veya 1,95 puan düşüşle 36,90 seviyesinden işlem görürken Twn Cement (TW:1101) 4,81% veya 1,55 puan değer kaybederek 30,65 seviyesinden işlem görüyor.

Tayvan Menkul Kıymetler Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 554 iken değer kazananlarınki 178 olarak belirlendi. Ayrıca 121 adet hisse senedi sabit kaldı.

Temmuz vadeli Ham Petrol 1,17% veya 0,56 değer kaybederek varili $47,45 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Ağustos vadeli Brent Petrol 0,98% veya 0,48 oranında düşüşle varili $48,49 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Ağustos vadeli Altın 1,98% veya 25,45 artışla onsu $1.313,75 seviyesinden işlem görüyor.

USD/TWD 0,26% düşüşle 32,352 seviyesinden işlem görürken TWD/CNY 0,15% artışla 0,2042 seviyesinden işlem görüyor.

ABD Dolar Endeksi 0,41% düşüşle 94,28 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.