Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted sabit kaldı

Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted sabit kaldı

Investing.com  | 27.01.2017 09:45

Tayvan piyasaları kapanışta düştü; Taiwan Weighted sabit kaldı

Investing.com – Tayvan hisse senedi piyasaları Cuma kapanışın ardından düştü sektörlerindeki hisselerin .

Tayvan borsasının kapanışıyla Taiwan Weighted 0,00% sabit kaldı52 haftanın en yüksek seviyesini gördü.

Taiwan Weighted altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Anji Technology Co Ltd (TW:6477) 0,00% veya 0,00 puan sabit kalarak 18,80 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada TSEC Corp (TW:6443) 0,00% veya 0,00 puan sabit kalarak 10,55 seviyesinden işlem görürken Apex International Co Ltd (TW:4927) 0,00% veya 0,00 puan sabit kalarak 30,70 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Twn Cement (TW:1101) 0,00% veya 0,00 puan sabit kalarak 35,40 seviyesinden kapandı. Asia Cement Corp (TW:1102) 0,00% veya 0,00 puan sabit kalarak 26,75 seviyesinden işlem görürken Chia Hsin Ceme (TW:1103) 0,00% veya 0,00 puan 9,61 seviyesinden işlem görüyor.

Tayvan Menkul Kıymetler Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 0 iken değer kazananlarınki 0 olarak belirlendi.

Mart vadeli Ham Petrol 0,06% veya 0,03 değer kaybederek varili $53,75 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Mart vadeli Brent Petrol 0,14% veya 0,08 oranında düşüşle varili $56,16 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Şubat vadeli Altın 0,69% veya 8,20 düşüşle onsu $1.181,60 seviyesinden işlem görüyor.

USD/TWD 0,66% artışla 31,553 seviyesinden işlem görürken TWD/CNY 0,14% düşüşle 0,2182 seviyesinden işlem görüyor.

ABD Dolar Endeksi 0,24% artışla 100,76 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.