Tayvan piyasaları kapanışta yükseldi; Taiwan Weighted 0,17% değer kazandı

Tayvan piyasaları kapanışta yükseldi; Taiwan Weighted 0,17% değer kazandı

Investing.com  | 03.07.2017 09:45

Tayvan piyasaları kapanışta yükseldi; Taiwan Weighted 0,17% değer kazandı

Investing.com – Tayvan hisse senedi piyasaları Pazartesi kapanışın ardından yükseldi Nakliye, Tekstil ve Demir & Çelik sektörlerindeki hisselerin artışıyla yükseldi.

Tayvan borsasının kapanışıyla Taiwan Weighted 0,17% değer kazandı.

Taiwan Weighted altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Taroko Textile Corp (TW:1432) 10,00% veya 1,55 puan yükselerek 17,05 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Mercuries Data Systems Ltd (TW:2427) 9,92% veya 0,77 puan artışla 8,53 seviyesinden işlem görürken Min Aik Precision Industrial Co Ltd (TW:4545) 9,89% veya 3,50 puan artışla 38,90 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Abocom Systems Inc (TW:2444) 4,34% veya 0,75 puan düşüşle 16,55 seviyesinden kapandı. Global View Co Ltd (TW:3040) 4,02% veya 1,70 puan düşüşle 40,55 seviyesinden işlem görürken Hsin Ba Ba Corp (TW:9906) 4,02% veya 0,90 puan değer kaybederek 21,50 seviyesinden işlem görüyor.

Tayvan Menkul Kıymetler Borsası değer kazanan hisse senetlerinin sayısı 428 iken değer kaybedenlerinki 345 olarak belirlendi. Ayrıca 105 adet hisse senedi sabit kaldı.

Ağustos vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 0,39% veya 0,18 değer kazanarak varili $46,22 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Eylül vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,27% veya 0,13 oranında artışla varili $48,90 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Ağustos vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,43% veya 5,35 düşüşle onsu $1.236,95 seviyesinden işlem görüyor.

USD/TWD 0,02% düşüşle 30,427 seviyesinden işlem görürken TWD/CNY 0,27% düşüşle 0,2229 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,16% artışla 95,54 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.