Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Euro SCHATZ Vadeli Islemleri - Mar 20 (FGBSH0)

Euro SCHATZ Vadeli Islemleri - Mar 20 (FGBSH0)

RT-CFD
111,948 -0,005 0,00%
10:08:48 - Gerçek zamanlı türetilmiş veri. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Rüçhan Hakkı
Rüçhan Hakkı

Nasıl sevsem seni aşkım nasıl sevsem Adını anarken, kor dolu dudaklarımla…. Zifiri gecelerimi yakan kül eden ateşsin Islak alev rengi domateslerin yarı kuru Masum birşarkı gibi geçiriyorsun incecik Bir ebabil kuşu gibi sığındım sevgine…. Aşkını şarkı yaptım, bir gün uçarsın diye. Kanattın rûhumu ateşten bedellerin ile..     Geri alırım diyorsun kendini benden… İçten bir gülüşüne müptela, iken ben… . Tükenmeyen bir ümitle, beklerim belki YÜKSELİRSİN DİYE GERİ  ... (Devamını Oku)

24.03.2019 08:13 GMT· Cevap
Rüçhan Hakkı
Rüçhan Hakkı

Nasıl sevsem seni aşkım nasıl sevsem Adını anarken, kor dolu dudaklarımla…. Zifiri gecelerimi yakan kül eden ateşsin Islak alev rengi domateslerin yarı kuru Masum birşarkı gibi geçiriyorsun incecik Bir ebabil kuşu gibi sığındım sevgine…. Aşkını şarkı yaptım, bir gün uçarsın diye. Kanattın rûhumu ateşten bedellerin ile;…     Geri alırım diyorsun kendini benden… . İçten bir gülüşüne müptela, iken ben… . Tükenmeyen bir ümitle, beklerim belki YÜKSELİRSİN DİYE GERİ  ... (Devamını Oku)

24.03.2019 08:12 GMT· Cevap
Rüçhan Hakkı
Rüçhan Hakkı

Nasıl sevsem seni aşkım nasıl sevsem Adını anarken, kor dolu dudaklarımla…. Zifiri gecelerimi yakan kül eden ateşsin Islak alev rengi domateslerin yarı kuru Masum birşarkı gibi geçiriyorsun incecik Bir ebabil kuşu gibi sığındım sevgine…. Aşkını şarkı yaptım, bir gün uçarsın diye... Kanattın rûhumu ateşten bedellerin ile;…     Geri alırım diyorsun kendini benden… . İçten bir gülüşüne müptela, iken ben… . Tükenmeyen bir ümitle, beklerim belki YÜKSELİRSİN DİYE GERİ  ... (Devamını Oku)

24.03.2019 08:11 GMT· Cevap
Rüçhan Hakkı
Rüçhan Hakkı

Nasıl sevsem seni aşkım nasıl sevsem Adını anarken, kor dolu dudaklarımla…. Zifiri gecelerimi yakan kül eden ateşsin Islak alev rengi domateslerin yarı kuru Masum birşarkı gibi geçiriyorsun incecik Bir ebabil kuşu gibi sığındım sevgine…. Aşkını şarkı yaptım, bir gün uçarsın diye. Kanattın rûhumu ateşten bedellerin ile;     Geri alırım diyorsun kendini benden . İçten bir gülüşüne müptela, iken ben . Tükenmeyen bir ümitle, beklerim belki YÜKSELİRSİN DİYE GERİ  ... (Devamını Oku)

24.03.2019 08:09 GMT· Cevap
Rüçhan Hakkı
Rüçhan Hakkı

Nasıl sevsem seni aşkım nasıl sevsem Adını anarken, kor dolu dudaklarımla…. Zifiri gecelerimi yakan kül eden ateşsin Islak alev rengi domateslerin yarı kuru Masum birşarkı gibi geçiriyorsun incecik Bir ebabil kuşu gibi sığındım sevgine Aşkını şarkı yaptım, bir gün uçarsın diye. Kanattın rûhumu ateşten bedellerin ile;     Geri alırım diyorsun kendini benden . İçten bir gülüşüne müptela, iken ben . Tükenmeyen bir ümitle, beklerim belki YÜKSELİRSİN DİYE GERİ  ... (Devamını Oku)

24.03.2019 08:08 GMT· Cevap
Teknikbey
Teknikbey

deneme  ... (Devamını Oku)

152512416382316.jpg 30.04.2018 21:36 GMT· Cevap
Teknikbey
Teknikbey

deneme  ... (Devamını Oku)

30.04.2018 21:29 GMT· Cevap
soner raya
soner raya

zasasz  ... (Devamını Oku)

28.03.2018 13:18 GMT· Cevap
Altan Ertay
Altan Ertay

Ne uçması olduğu yerde kalıyor  ... (Devamını Oku)

14.04.2017 10:31 GMT· Cevap
etem tezcan
etem tezcan

uçacak, ilk hedef 120  ... (Devamını Oku)

04.02.2014 16:29 GMT· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+