Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Almanya 10-Yıllık Tahvil Verimi

Almanya 10-Yıllık Tahvil Verimi

Xetra
0,435 -0,002 -0,46%
23/10 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 0,427 - 0,449
52 Hafta 0,01 - 0,643
Ö. Kapanış 0,437
Fiyat 100.600
Kupon 0.500
Vade Tarihi 15 AUG 2027
Grup Tahvil Verim
1-Yıllık Kazanç 10.775%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Almanya'ya volativite geldi :))  ... (Devamını Oku)

15.09.2017 09:41 GMT· Cevap
Emrullah Tekin
Emrullah Tekin

yeniyim o yüzden gülmeyecekseniz birşey danışmak istiyorum :I buradaki fiyat euro bazlı değil mi? yani bir tahvilin bedeli 0,33 euro şeklinde mi okumak lazım?  ... (Devamını Oku)

27.04.2017 06:24 GMT· Cevap
Mustafa
Mustafa

yuzde 40 değerlenmeside bedir ya??  ... (Devamını Oku)

24.04.2017 09:54 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (21)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+