Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Almanya 10 Yıllık Tahvil Verimi

Almanya 10 Yıllık Tahvil Verimi

Xetra
-0,248 +0,002 +0,80%
21/01 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı - 0,256 - - 0,208
52 Hafta - 0,743 - 0,261
Ö. Kapanış - 0,25
Fiyat 102.550
Kupon 0.250
Vade Tarihi 15 FEB 2030
Grup Tahvil Verim
1 Yıllık Değişim - 182,51%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hisse Tavan
Hisse Tavan

Tahtanın tekniği çok güzelleşti 0.80 kapatan hisse yukarda 0.92 yukarısı 1.10 1.30 1.50 sonrası aya kadar gider Aldıgım bir duyumda çok büyük işlere imza atmış ve atmaya devam edecek bundan sebeb bu MARKA yı MARKALAŞTIRACAKLAR YUKARDA YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSIYESI DEYİLDİR   ... (Devamını Oku)

18.11.2019 18:30 GMT· Cevap
Mr Tarash
Mr Tarash

Bu grafik için telefonu ters mi cevirmek gerekiyor  ... (Devamını Oku)

08.08.2019 08:24 GMT· 1 · Cevap
Svencle Gomes
Svencle Gomes

biri şu eksi tahvilin mantığını açıklasın bu adamlar eksiyken karmı ediyolar zararmı  ... (Devamını Oku)

03.08.2019 01:24 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (37)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+