Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Almanya 10 Yıllık Tahvil Verimi

Almanya 10 Yıllık Tahvil Verimi

Xetra
0,453 +0,019 +4,38%
19/10 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 0,389 - 0,466
52 Hafta 0,192 - 0,808
Ö. Kapanış 0,434
Fiyat 98.240
Kupon 0.250
Vade Tarihi 15 AUG 2028
Grup Tahvil Verim
1 Yıllık Değişim 0,49%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
bstanrikulu
bstanrikulu

turkiyedeki para buraya kactı sanırım  ... (Devamını Oku)

14.08.2018 08:19 GMT· Cevap
bstanrikulu
bstanrikulu

avrupa derin devleti yanı kutsal( roma cerman imparatorlugu ) italyan ve yunanlılardan kurtulmak istıyor buna macaristan bulgaristan polonya ve dogu varupa ulkeleri dahil.asıl amac turkiye almanya fransa ispanya hollanda danimarka norvec bir birlik oluşturmak istiyorlar . yanlız erdogansız turkiye istiyorlar.  ... (Devamını Oku)

11.08.2018 19:12 GMT· Cevap
bstanrikulu
bstanrikulu

fransizlar euro dan  cıkmak istiyorlar fransa ekonomisi resesyon sinyali veriyor.amerikanlılar ugraşıyor.banklarına buyuk bir ceza geldi.yanlız euro boclanmak istemiyorlar tekrar franka donuk tahvil cıkarmak istyorlar  ... (Devamını Oku)

11.08.2018 19:08 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (28)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+