Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Türkiye 1-Yıllık Tahvil Verim

Türkiye 1-Yıllık Tahvil Verim

İstanbul
11,320 +0,120 +1,07%
16:45:03 - Geciken Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 11,17 - 11,32
52 Hafta 8,01 - 11,95
Ö. Kapanış 11,2
Fiyat 88.732
Kupon 0.000
Vade Tarihi 08 AUG 2018
Grup Tahvil Verim
1-Yıllık Kazanç 23,08%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
YATIRIMTAVSİYESİ DEĞİLDİR
YATIRIMTAVSİYESİ DEĞİLDİR

4 yıldır 1 yorum yok   ... (Devamını Oku)

25.05.2017 17:37 GMT· Cevap
Hüsnü Çağlar
Hüsnü Çağlar

%1 olursa alırım.  ... (Devamını Oku)

19.03.2013 12:37 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (2)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+