Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Türkiye 1 Yıllık Tahvil Verimi

Türkiye 1 Yıllık Tahvil Verimi

İstanbul
19,500 +0,100 +0,52%
13:57:00 - Geciken Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 19,3 - 19,6
52 Hafta 10,75 - 83,98
Ö. Kapanış 19,4
Fiyat 84.051
Kupon 0.000
Vade Tarihi 12 JUN 2019
Grup Tahvil Verim
1 Yıllık Değişim 72,14%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
bernard sldşk
bernard sldşk

daha çok çıkmalısın  t a t l ı m yaa.  ... (Devamını Oku)

14.06.2018 19:37 GMT· Cevap
Traderman
Traderman

13,500 seviyesinin üzerinde yükseliş baskısı hakim olacaktır. https://invst.ly/7078o  ... (Devamını Oku)

27.03.2018 08:42 GMT· Cevap
Traderman
Traderman

Aylık beklenti hedefim aşağıda 13,11 seviyesi test edildi. An itibarıyla 13,10 seviyesi görüldü. https://invst.ly/61yv2  ... (Devamını Oku)

11.12.2017 12:48 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (10)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+