Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Türkiye 10 Yıllık Tahvil Verimi

Türkiye 10 Yıllık Tahvil Verimi

İstanbul
12,300 +0,000 +0,00%
20/04 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 12,3 - 12,3
52 Hafta 9,94 - 14,77
Ö. Kapanış 12,3
Fiyat 100.550
Kupon 12.400
Vade Tarihi 08 MAR 2028
Grup Tahvil Verim
1 Yıllık Değişim 18,5%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Mustafa Akın
Mustafa Akın

maksimum grafige bakın dip noktalarında ülkemizde çeşitli olaylar olmuş önce gezi parkı daha sonra 17- 25 aralık olayları ve darbe denemesi ve daha sonra faiz Enflasyon not indirimleri bunlar rastgele olmuş olaylar değil bi yerlerde planlanmış ve ülkemizde faaliyete geçirilmiş olaylar kısaca anlatmak gerekirse bütün bunlar ülkemize atılan bi çelme gibi biz serin kanlı olacaz bu oyunları en zararsız şekilde atlatmak zorundayız şimdi birde bazı büyük şirketlerin kredi sorunları ve faaliyet dışı kâr oranları durumu var ve erken seçim açıklanmış durumda bu iyi haber inşallah seçimi atlatır ve geleceğe emin adımlarla ilerleriz şunu unutmayın bu olayları ne amacı var büyük bi strateji uzmanı şöyle der her olay bi amaç için hedeflenmiştir   ... (Devamını Oku)

18.04.2018 20:05 GMT· Cevap
Adam Simit
Adam Simit

Bir gemi kalkar meçhule bu limandan...   ... (Devamını Oku)

10.04.2018 18:42 GMT· 1 · Cevap
Hasan şeker
Hasan şeker

Dönülmez akşamın ufkundayız  ... (Devamını Oku)

05.04.2018 18:00 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (21)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+