Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Türkiye 10-Yıllık Tahvil Verimi

Türkiye 10-Yıllık Tahvil Verimi

İstanbul
10,500 0,000 0,00%
17/08 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 10,5 - 10,5
52 Hafta 9,24 - 11,74
Ö. Kapanış 10,5
Fiyat 102.950
Kupon 11.000
Vade Tarihi 24 FEB 2027
Grup Tahvil Verim
1-Yıllık Kazanç 11,89%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Baran Sabırlı OL Kazan
Baran Sabırlı OL Kazan

Bir tek burası + da :) burdan da nasıl kazanılır onu bilmiyorum :+  ... (Devamını Oku)

22.03.2017 12:13 GMT· Cevap
Ali Emrah Altunbas
Ali Emrah Altunbas

52 haftalik kanalin alt kisminda savas var... Kim kazanir acaba.  ... (Devamını Oku)

04.07.2016 10:37 GMT· Cevap
Atila Güler
Atila Güler

eskiden devlet tahvili oranları iyi idi. şimdi yabancılara iyi. yerli mevduat sahipleri malisef altın. borsa ve döviz kumarında   ... (Devamını Oku)

01.02.2016 22:15 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (6)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+