Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD 2 Yillik T-Note Vadeli Islemleri - Mar 20 (TUH0)

ABD 2 Yillik T-Note Vadeli Islemleri - Mar 20 (TUH0)

RT-CFD
107,80 +0,06 +0,06%
23:09:47 - Gerçek zamanlı türetilmiş veri. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 107,74 - 107,81
52 Hafta 105,88 - 108,28
Ö. Kapanış 107,74
Açılış 107,74
Ay Mar 20
Son İşlem Günü 23/02/2020
Temel Sembol ZT (TU)
1 Yıllık Değişim 1,78%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
kazas zaman
kazas zaman

valeikum  ... (Devamını Oku)

24.12.2018 03:21 GMT· Cevap
Servet Zengin
Servet Zengin

Bir federal temyiz mahkemesi Perşembe günü, Cumhurbaşkanı Trump'ın ailesinin işinden yasadışı olarak yararlanmasıyla suçlanan bir davada geçici olarak durduruldu   ... (Devamını Oku)

21.12.2018 11:56 GMT· Cevap
maks dosi
maks dosi

salam valeikum  ... (Devamını Oku)

10.12.2017 12:31 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (7)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+