Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD 30 Yıllık T-Bond Vadeli İşlemleri - Sep 19 (USU9)

ABD 30 Yıllık T-Bond Vadeli İşlemleri - Sep 19 (USU9)

RT-CFD
154,20 +0,12 +0,08%
06:02:15 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 154,02 - 154,23
52 Hafta 136,5 - 157,06
Ö. Kapanış 154,08
Açılış 154,09
Ay Sep 19
Son İşlem Günü 25/08/2019
Temel Sembol ZB (US)
1 Yıllık Değişim 7,93%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Vicdan Sahibi
Vicdan Sahibi

Duyduğuma ve gördüğüme göre çiftçi bu kış çok iyi para kazanmış hatta sebepsiz zenginleşmiş. Biz zararına satış yapılan tanzim satışlarla çiftçi zarar edecek, üretimi bırakacak, sonuçta olan ülkeye olacak, diye itiraz etmiştik. Bu sözlerimi geri alıyorum. Bir yılda sebepsiz zengin olan çiftçiler yani acımasız fırsatçılar oldu. Bu bir suistimaldir. Lütfen, herkes bunu satın alanları da düşünsün. İklim koşulları kötü, ilaç fiyatları artı, gübre fiyatları arttı, mal yok, istediğim fiyata satarım, düşüncesine devlet adil taban fiyat uygulamasıyla önlem almalı çünkü herkes acımasızca sadece kendini düşünerek ahlaksızlaştı. Aracı maracı hikayesine inanmayın, onlar devlet kontrolünde... Bir üründen çiftçinin iki katı kar etmesine kimse itiraz etmez ama beş katı kar etmek ahlaksızlıktır. Üç seradan üç ayda net 100.000 TL kar hangi işte var? Ayrıca devlet çiftçilere teşvik için para da dağıttı, vergi almadı. Kimsenin iyi niyetini kimsenin suistimal etmeye hakkı yok, devlet bu sorunu çözmeli! B  ... (Devamını Oku)

25.05.2019 20:21 GMT· Cevap
Ali Maharramov
Ali Maharramov

ben bu oyunda yeniyim   ... (Devamını Oku)

24.09.2018 16:22 GMT· 1 · Cevap
Ali Maharramov
Ali Maharramov

ben bu oyunda yeniyim   ... (Devamını Oku)

24.09.2018 16:22 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (14)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+