Investing.com, Yeni Zelanda Borsası’ndan Verileri Ekliyor

Investing.com, Yeni Zelanda Borsası’ndan Verileri Ekliyor

Yenilikler  | 17.12.2018 14:47

Investing.com, Yeni Zelanda Borsası’ndan Verileri Ekliyor

Investing.com, Yeni Zelanda Borsası’ndan Verileri Ekliyor

Sizlere anlık İskandinav ülkelerinden anlık verileri sunduktan sonra şimdi de Yeni Zelanda borsasından verileri almaya başladığımızı belirtmek isteriz. Artık piyasalara daha da hakimsiniz.

Kısa Bilgiler
● NZX 1870 yılında altına hücum döneminde küçük birkaç borsa olarak kurulmuştu.

Yeni Zelanda, popüler ekstrem video kamera üreticisi olan GoPro ({102883|GPRO}}) markasının evidir. Dünyanın en uzak borsalarından da olsa 300 şirketten fazlasını içermektedir ve değeri yaklaşık 164.5 milyar Yeni Zelanda dolarıdır (107.1 milyar dolar).

Investing.com’u 1 numaralı site yapmak ve tüm yatırım ihtiyaçlarınız için tek nokta haline getirmek için başka bir adım daha attık.

Yeni Zelanda Borsası Verileri

için yorum yapan ilk kişi olun

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+