Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Halk Bankasi (HALKB)

Turkiye Halk Bankasi (HALKB)

İstanbul
6,31 -0,12 -1,87%
19/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 6,31 - 6,59
52 Hafta 4,9 - 8,23
Ö. Kapanış 6,43
Açılış 6,56
Ciro 110.979.579
Av. Volume (3m) 57.852.555
Piy. Değ 7,89B
Beta 1,35
Fiyat /Gelir Oranı 4,2
Temettü 0,15 (2,36%)
Gelir 58,29B
Hisse B. Kar 1,5
Sonraki Kazanç Tarihi 05.08.2019
1 Yıllık Değişim - 1,41%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Serkan Çalışkan
Serkan Çalışkan

25 Temmuzda MB faiz kararını öngörmeyen kaldı mı? Bundan medet umup yükseliş bekleyenler kaybertmeye mahkum. Sonra terste kaldım diye ağlıyorsunuz burada. Aynı Hakan Atilla davası gibi. Utanmayıp tepeden mala giriyorlar, ulan siz nasıl bir sazansınız?  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Stock Trader
Stock Trader

Borsa yükselir de şu Jeo-politik riskler bitince. F 35, S 400, Doğu Akdeniz ve Suriye meselesi, İran-Abd gerilimi vb. şu an ister istemez borsayı baskılıyor.   ... (Devamını Oku)

15 dakika önce· Cevap
Nu Er
Nu Er

#bist #halkb Arkadaşlar dediğimiz gibi 6.33 den cok güzel bir tepki verdi suan 6.41 ama 6.51 üstü atamadığı sürece yön aşağı olacaktır.  ... (Devamını Oku)

24 dakika önce· 3 · Cevap
Tüm yorumları göster (95481)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+