Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Altın Vadeli İşlemleri - Aug 17 (GCQ7)

Altın Vadeli İşlemleri - Aug 17 (GCQ7)

RT-CFD
1.257,96 +8,56 +0,69%
16:57:07 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 1.251,48 - 1.260,34
52 Hafta 1.123,9 - 1.376,4
Ö. Kapanış 1.249,4
Açılış 1.252,16
Ay Aug 17
Son İşlem Günü 29/08/2017
Grup Metaller
1-Yıllık Kazanç - 1,24%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
İnşaat Mühendisi
İnşaat Mühendisi

Böyle bir şeyler işte.. Roma rakamı ile verilen kendi içindeki dalgalardır. [ Grafik: https://invst.ly/46d-k ] Yatırım tavsiyesi değildir. Seviyeler tamamen hayalidir.   ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 13 · Cevap
Gölge and Gölge
Gölge and Gölge

dax ta ki 60 li hedef kısa bi süreliğine iptal ilgilenenler icin  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
SMYRNA ABi
SMYRNA ABi

Şimdilik kanalımız bu şekilde. Üst çizgiye çarpması lazım. YTD.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (130925)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+