Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Altın Vadeli İşlemleri - Dec 18 (GCZ8)

Altın Vadeli İşlemleri - Dec 18 (GCZ8)

RT-CFD
1.222,00 +22,80 +1,90%
00:59:49 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 1.213,7 - 1.225,9
52 Hafta 1.161,4 - 1.365,4
Ö. Kapanış 1.199,2
Açılış 1.213,9
Ay Dec 18
Son İşlem Günü 25/11/2018
Grup Metaller
1 Yıllık Değişim - 4,34%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hasan Çifçi
Hasan Çifçi

çıkacak, inecek, petrol, trump, çin, Abd enflasyon verisi, fed faizi ve sair. yok şu çıkarsa bu iner, şuradan şöyle buradan böyle... anlatırken bile yoruldum. bkz : temel analiz  ... (Devamını Oku)

33 dakika önce· 1 · Cevap
Mustafa Ozgumus
Mustafa Ozgumus

doları seneye 3 tl desek onsda 5000 olsa altın 480 tl ytd  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Mustafa Ozgumus
Mustafa Ozgumus

dolar cuma olmasına rağmen 5.32 yı kırmadı ve grafik 1 haftadır düz gitti 5.5 ta bu dip demektir yönü yukarı altın ise seneye ekonomist dergisinin kara kapak yapmasına göre 6 7 sene önceki geyik haber olan 5000 usd yı görebilir haa bu esnadada dolar yarı yarıya düşebilir ytd  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (145204)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+