Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Altın Vadeli İşlemleri - Aug 18 (GCQ8)

Altın Vadeli İşlemleri - Aug 18 (GCQ8)

RT-CFD
1.231,90 +7,90 +0,65%
20/07 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 1.215,5 - 1.232,4
52 Hafta 1.211,7 - 1.365,4
Ö. Kapanış 1.224
Açılış 1.222,5
Ay Aug 18
Son İşlem Günü 03/08/2018
Grup Metaller
1 Yıllık Değişim - 1,04%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Kafesten Kuş Uçurma
Kafesten Kuş Uçurma

1D 1266, 1W 1290 Rebond ihtimali güçleniyor. Düşüş trendindeyiz evet. 1204- 1180 dip hala masada. Ama düşüş trendinde kırdığı desteği retest etmesi sıkça gördüğümüz bir durum. Buralar bugünlerde satışa girmeye uygun değil diye düşünüyorum. Satış denemesini stoplu 1266'da, olmadı 1290'da açmayı düşünüyorum.  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 2 · Cevap
mjyeliz mjyeliz
mjyeliz mjyeliz

İyi geceler Arkadaşlar sabah erken yola çıkacağım. Sadece bu kapanışın yorumunu yazacağım. 1231 dirençtir. 1239'a kadar yükseliş görülebilir yalnız bu bir hedef değil. Bugünkü yükseliş MN desteğinden dolayıdır. Yani olaya W1 kapanışı olarak bakıldığında W1 MN desteğini 1239'la kırmış durumdadır.  Sakın bu desteğede kırık gözüyle bakmayın bir destekte kırılım kendi zaman dilimine aittir... Yani MN'ye... Teknikte acemi arkadaşlar bu desteğide hemen yorumlamaya kalkmazsınız umarım. Her neyse 1239'u ve 1211'i takip edin. Bu bir düşüş trendi unutmayın... YTD  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 1 · Cevap
Engin Arslancan
Engin Arslancan

kapanis nasil   ... (Devamını Oku)

14 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (143057)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+