Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

9,48 +0,04 +0,42%
10:24:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 9,41 - 9,53
52 Hafta 5,54 - 11,27
Ö. Kapanış 9,44
Açılış 9,43
Ciro 7.093.828
Av. Volume (3m) 91.609.487
Piy. Değ 39,56B
Beta 1,39
Fiyat /Gelir Oranı 5,97
Temettü 0,42 (4,41%)
Gelir 32,72B
Hisse B. Kar 1,58
Sonraki Kazanç Tarihi 29.04.2019
1 Yıllık Değişim - 13,08%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hakkı Demirci
Hakkı Demirci

arkadaslar ABD den yazıyorum çok sağlam tiyo aldım bugun ozgyo alın  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· 1 · Cevap
haydari geceler
haydari geceler

millet bugün garanti haberleri nedir?????  ... (Devamını Oku)

18 dakika önce· Cevap
Kudret Yener
Kudret Yener

Arkadaşlar bugün yüksek prim yapmasını beklediğim iki hisse var birisi UNYEC Ünye Çimento 4 liraya doğru bir yükseliş yapmasını bekliyorum. İkinci hissem ise BTCİM Batı Çimento 3 liraya doğru bir yükseliş bekliyorum. Her ikisininde birleşme hikayesinde dolayı ciddi prim yapmalı tavan olabilirler. ytd  ... (Devamını Oku)

50 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (37315)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+