Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

İstanbul
7,76 +0,10 +1,31%
14/12 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 7,5 - 7,76
52 Hafta 5,54 - 12,75
Ö. Kapanış 7,66
Açılış 7,63
Ciro 90.260.795
Av. Volume (3m) 36.665.296
Piy. Değ 32,59B
Beta 1,48
Fiyat /Gelir Oranı 4,49
Temettü 0,42 (5,37%)
Gelir 28,17B
Hisse B. Kar 1,73
Sonraki Kazanç Tarihi 31.01.2019
1 Yıllık Değişim - 22,63%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
merve alp
merve alp

büyük teşvik almış bugünün tɑvɑn olacak hissesi mndrs olacak. sabah yüzde 4-5 ten aşağı açılmaz. bende alım emri girdim menderes tekstil için öğleye kalmaz tɑvɑn olur  ... (Devamını Oku)

35 dakika önce· Cevap
Bülent Yıldırım
Bülent Yıldırım

benim tarama sonuçlarım bu. teknik analiz sonuçlarına göre bu haftanın yüksek prim yapacak hissesi mndrs tekstil, yüzde 50 ile 70 arası prim yapması beklenen hisse cuma gününü 80 kuruştan yüzde 1 primli kapattı. bu haftaki hedefi 1,30-1,40 arası bir hedefi var. teşvik alacağı açıklanacak bu hafta. sistemimin beni yanıltmaz.   ... (Devamını Oku)

55 dakika önce· Cevap
gel gelelim
gel gelelim

gb disinda yazanlars bbva girsin  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (31449)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+