Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

İstanbul
10,07 -0,13 -1,27%
20/04 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 9,99 - 10,17
52 Hafta 9,16 - 12,75
Ö. Kapanış 10,2
Açılış 10,17
Hacim (Ortalama) 44.752.260 (36.665.296)
Piy. Değ 42,29B
Beta 1,29
Fiyat /Gelir Oranı 6,68
Temettü 0,42 (4,14%)
Gelir 37,34B
Hisse B. Kar 1,51
Sonraki Kazanç Tarihi 26.04.2018
1 Yıllık Değişim 8,28%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Kemal Ünlü
Kemal Ünlü

Sali sabahi temettu yuzdesi kaca eksi acar degilmi tuprasda ole olmustu sonra toplamisti?   ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 1 · Cevap
Hilmi Uyar
Hilmi Uyar

Temettü konusunda Bilgi eksikliği çok. Temettü veren kağıt temettü kadar değer kaybı ile açılır. Kimse size havadan para vermez. Açılış fiyatı için hesaplama da şöyledir: önceki günün ortalama fiyatı - temettü tutarı= 10,075-0,417 =9,658. Hisse yükselmeden temettüden çıkarsanız hiçbir şey kazanamazsınız  ... (Devamını Oku)

22 saat önce· Cevap
volkan aykan
volkan aykan

pazartesi heralde işlem olmayacak salı elimizdeki lotları satsak temettüden gene faydalanıyoruz oyle değil mi cevap veririseniz tesekkür eder,m  ... (Devamını Oku)

21.04.2018 05:39 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (1277)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+