Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Gümüş Vadeli İşlemleri - Jul 17 (SIN7)

Gümüş Vadeli İşlemleri - Jul 17 (SIN7)

RT-CFD
16,668 +0,159 +0,96%
16:52:50 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 16,528 - 16,757
52 Hafta 15,817 - 21,207
Ö. Kapanış 16,509
Açılış 16,528
Ay Jul 17
Son İşlem Günü 27/07/2017
Grup Metaller
1-Yıllık Kazanç - 5,91%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
KARA MURAT
KARA MURAT

16700 aşırı Aliş bölgesi girse 17000 e kadar gidebilir bıktırdı valla ya   ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
kek mam
kek mam

https://invst.ly/460km gümüş  ... (Devamını Oku)

23 saat önce· Cevap
GİZLİ EKONOMİST
GİZLİ EKONOMİST

selam millet  ... (Devamını Oku)

22.06.2017 11:35 GMT· 3 · Cevap
Tüm yorumları göster (7895)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+