Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Gümüş Vadeli İşlemleri - Sep 18 (SIU8)

Gümüş Vadeli İşlemleri - Sep 18 (SIU8)

RT-CFD
14,755 +0,124 +0,85%
04:28:28 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 14,74 - 14,8
52 Hafta 14,395 - 18,16
Ö. Kapanış 14,631
Açılış 14,75
Ay Sep 18
Son İşlem Günü 01/09/2018
Grup Metaller
1 Yıllık Değişim - 13,09%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yusuf Saraçoğlu
Yusuf Saraçoğlu

Arkadaşlar gümüş nasıl alınıyor bilgi verirmisiniZ  ... (Devamını Oku)

18.08.2018 11:00 GMT· 3 · Cevap
Gümüşcü Baba
Gümüşcü Baba

keşke fiyat burda 5 yıl kalsa da her ay maaşla stoklasak. yada düşebilir de, düşük fiyattan alıma devam ederiz güzel olur.  ... (Devamını Oku)

17.08.2018 12:51 GMT· Cevap
Serhatt Serhatt
Serhatt Serhatt

16.10 liradan beri yön beklentim 12 .00 li seviyeler ticaret savaşları durulmuyor aksine derinlesiyor hep dedim ve hala dediğim arkasindayım 12.00 li seviye beklentilerimi 16.10 larda dillerdiğimde bana laf atanlar olmuştu o arkadaslar az daha sabirli olsun 12.00 seviyeler fazla uzak değil...ytd  ... (Devamını Oku)

17.08.2018 05:26 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (8780)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+