Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Gümüş Vadeli İşlemleri - May 19 (SIK9)

Gümüş Vadeli İşlemleri - May 19 (SIK9)

15,322 -0,050 -0,33%
10:25:45 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 15,322 - 15,377
52 Hafta 14,07 - 17,73
Ö. Kapanış 15,372
Açılış 15,375
Ay May 19
Son İşlem Günü 30/04/2019
Grup Metaller
1 Yıllık Değişim - 5,64%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
osman güler
osman güler

arkadaslar gumus yukari. ilk hedef 15.50.    https://invst.ly/ab64g  ... (Devamını Oku)

18.03.2019 12:31 GMT· Cevap
patriot boomboom
patriot boomboom

tam emekli işi yatırım aracı ya,  Hakkari'den arsa alsam daha çabuk değerlenirdi be.  ... (Devamını Oku)

18.03.2019 09:20 GMT· 2 · Cevap
Metehan erdem
Metehan erdem

fibonaçi geri çekilme kanalları destek ve dirençler ile destek ve direnç olabilecek konumlar bu şekilde bunun dışında iki dip ve yükselen dipler  görüyoruz kısa ve uzun vade de dipler yukarı yönlü iki yeni trend kanalı oluşumu izliyorum (kırılmadıkça) yönün yukarı olduğunu düşünüyorum YTD .  ... (Devamını Oku)

17.03.2019 10:26 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (10116)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+