Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turk Hava Yollari AO (THYAO)

Turk Hava Yollari AO (THYAO)

İstanbul
12,740 +0,330 +2,66%
18:09:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 12,42 - 12,77
52 Hafta 11,21 - 19,54
Ö. Kapanış 12,41
Açılış 12,47
Ciro 80.217.686
Av. Volume (3m) 65.155.699
Piy. Değ 17,58B
Beta 1,3
Fiyat /Gelir Oranı 4,92
Temettü N/A (N/A)
Gelir 45,04B
Hisse B. Kar 2,52
Sonraki Kazanç Tarihi 09.08.2019
1 Yıllık Değişim - 17,87%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Mustafa Dinler
Mustafa Dinler

Allah rızası için YARDIM edin.KREDİ batağına saplandım.Çok çaresizim zor durumdayım.Hayatım altüst oldu.Sesimi duyan YARDIM edebilecek kim varsa şimdiden sonsuz teşekkürler ediyorum. Mustafa Dinler Hesap numaram: 0059-0065027 AKBANK SAMSUN Şubesi  ... (Devamını Oku)

2 dakika önce· Cevap
Rasim Aslan
Rasim Aslan

Bugunün alıcıları kimdi?  ... (Devamını Oku)

5 dakika önce· Cevap
mehmet gunduz
mehmet gunduz

Arkadaşlar, ABD'den yaptırım kararı söz konusu olursa, THY nasıl etkilenir? Teşekkürler.  ... (Devamını Oku)

5 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (400842)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+