Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

162,819 +0,971 +0,60%
13:16:55 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 162,719 / 162,919
Gün Aralığı 161,829 - 163,34
52 Hafta 138,981 - 165,544
Ö. Kapanış 161,848
Açılış 161,848
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
zafer kanmaz
zafer kanmaz

Harekete hazır.umarım bu defa yukarı olacak 166.bu endex yukseiış verıyor qma nafıle.ons zor duser.ta kı hedef gelip cın acıklama yapar tahvıl alım devam o zaman sert duser tahmındır.  ... (Devamını Oku)

8 dakika önce· Cevap
Latif Budak
Latif Budak

Tam 35 üstadım bu forumu çok uzun süre takip ettim sana göre aldığım her pozisyonda karlı çıktım allah razı olsun senden yine sana göre pozisyon alıp onstan çıkıyorum bir bildiğin vardır mutlaka zarar etseö bile canın sağolsun risk bana aittir sana güvenim her zaman tambu forumda cidden çok değerli kıymeti bilinmesi gereken insanlar var vakit ayırıp yorum paylaşan bütün üstadlara teşekkür ederim  ... (Devamını Oku)

15 dakika önce· 1 · Cevap
Kelebek
Kelebek

Bugünlük bu kadar.Normalden fazla işlem açtım. 3,78 den alınan usdler 3,80 den satılıp 3,6450 den Euro alındı. Full euro da biraz beklesin.  ... (Devamını Oku)

48 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (32234)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+