Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

222,340 +0,120 +0,05%
19/10 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 221,840 / 222,840
Gün Aralığı 220,818 - 224,985
52 Hafta 150,786 - 273,402
Ö. Kapanış 222,22
Açılış 222,22
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
MAXİ Net
MAXİ Net

KRAL İLE ERDOĞAN'IN GÖRÜŞMESİNDEN HEMEN SONRA... Suudi TV'si açıkladı: . : Kaşıkçı konsolosluktaki arbedede öldü. 18 Suudi vatandaşı tutuklandı. İstihbarat Dairesi Başkan Yardımcısı Assiri görevden alındı. İstihbarat, Veliaht Selman'ın başkanlığındaki komite tarafından yeniden yapılandırılacak. // Sınır güvenliği yok , Memleketin yarısı arabi oldu , kim kime posta koyuyor belli değil ! Akşam Haberlerini izlersen yaşamaktan bezersin , VAY BU CENNET VATANA ! Binlerce şehidim canını kanını ülke bu günlere düşsün diye mi verdi !!!  ... (Devamını Oku)

57 dakika önce· Cevap
Alican Aras
Alican Aras

220 altından tepkiceriyor 210 alırım  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
teo teo
teo teo

bazı arkadaşlar teknik yok temel yok yorum yazılıyor diyor. destek direnç  rakamlar veriyoruz olmuyor bari temel yazalım arkadaşım dolar 6 dan 550 oldu iğneden ipliğe ne ucuzladı ya da ucuzlayacak sanıyorsun bilakis fiyat yağmuru devam ediyor. zaman zaman bu tür düşüşleri yaşamadık mı. ve maalesef dolar babaları bu düşüşleri hep alım kullandı. sonra  piyasada bilmem kaç dolar milyoneri sayısı arttı. sonuç reel piyasada fiyatlar ne zaman geriler o zaman ikna olurum.  sence.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 3 · Cevap
Tüm yorumları göster (77144)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+