Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

152,855 -0,319 -0,21%
06:46:41 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 152,759 / 152,959
Gün Aralığı 152,692 - 153,253
52 Hafta 125,094 - 154,592
Ö. Kapanış 153,174
Açılış 153,174
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
cafer ceylan
cafer ceylan

Almadik pisman etti yine vay anasını  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
ÇİÇEKABBAS1
ÇİÇEKABBAS1

'''ABD nükleer bomba taşıyan uçaklarını '24 saat hazır' konuma getirmeye hazırlanıyor''''.... Onsun çıkışını bu habere bağlayabilirmiyiz....... İçeri karışık dışarı karışık.. Birileri usd bazlı birileri altın bazlı. Ayılar boğalara boğalar ayılara. Atlar tepişiyor. Arada kalmamak ve zarar görmemek dileğiyle hayırlı kazançlar...  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 2 · Cevap
GOLD SİLVER
GOLD SİLVER

https://invst.ly/4xgnw 27 ağustosta atmıştım bunu ama şimdi güncellemedi millet 133 lerden bahsdiyorken biz buraları düşünüyorduk..  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (27276)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+