Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

175,047 +0,241 +0,14%
20/04 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 174,947 / 175,147
Gün Aralığı 173,815 - 175,229
52 Hafta 138,981 - 182,357
Ö. Kapanış 174,806
Açılış 174,806
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Allegro Nontroppo
Allegro Nontroppo

1-8 kademe altın alarak ilk zararımı yaptım.Üstad yanlış karar verdi ve ben de bu yanlışla oldum. 2-1.50 olacak dedi sterlin için,pariteye girdik,kendisi bizden önce çıktı,kararını hiç bir xaman sonuna kadar uygulamadı,ben kendisinden daha çok zararla usd'ye döndüm. 3-Bir başka yeni üstad altının gramı 155-155 olacak diye bir tarafını yırttı,boşuna bekledik ve zaman aleyhimize döndü. 4-Bir diğer üstad;tüm samimiyetimle söylüyorum ben olsam 3,84/85'dem tüm dolarlarımı satarım dedi bir başka üstada hitaben ve ben bunu okur okumaz bankacımı arayıp sattım 11 yıllık eşimin ve benim bireysel emeklilik sigorta birikimimi. 5-Ettiğim zararı çıkarayım diye doholü fırsat gördüm ve 1.43'den mallandım,şimdi 1,08. 6-Sakın ola diyeyim,sakın...Siz anladınız onu...  ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 3 · Cevap
Metin ASLAN
Metin ASLAN

Cumhurbaşkanı bu gün televizyonda katıldığı programda ben kur faiz ilişkisinde batılılar gibi düşünmüyorum dedi. Yani MB faiz artırım kararı almayabilir!  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 1 · Cevap
Domates Tüccarı
Domates Tüccarı

Suudi arabistanda kraliyet sarayi yakininda silah sesleri var. Krali hava ussune kacirmislar. Darbe girisimi olmasi muhtemel.   ... (Devamını Oku)

11 saat önce· 3 · Cevap
Tüm yorumları göster (38855)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+