Amazon Pay Başkan Yardımcısı ‘Kripto Para Planları’ Hakkında Konuştu!

Amazon Pay Başkan Yardımcısı ‘Kripto Para Planları’ Hakkında Konuştu!

Koin Bulteni  | 20.06.2019 16:06

Amazon Pay Başkan Yardımcısı ‘Kripto Para Planları’ Hakkında Konuştu!

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook‘un kendi kripto para birimini piyasaya sürmesi ile sektöre yönelik inanılmaz bir ilgi başladı ve birçok finansal uzman Facebook’u başka dev firmaların da takip edeceğini düşünmekte.

Winklevoss ikizleri Facebook (NASDAQ:FB) sonrasında Amazon (NASDAQ:AMZN) veya Apple’ın da kendi kripto para birimini piyasaya sürebileceğini ifade etse de, Amazon yetkilileri bu konuda kendisiyle pek hemfikir değil gibi duruyor. Amazon Pay’in Başkan Yardımcısı Patrick Gaulthier geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte Facebook yaptığının bir benzerini yapmalarının ”mevcut durumda pek olası” olmadığını dile getirdi.

”Bu oldukça taze ve spekülatif. Biz Amazon içerisinde spekülatif şeylerle uğraşmayız.”

Facebook Libra Yarım Kalabilir Facebook’un kripto para biriminin oldukça spekülatif olduğunu vurgulayan Gaulthier, yakın gelecekte böyle bir planlarının olmadığını net bir şekilde ifade etti. Bunun yanı sıra Facebook Libra isimli kripto para birimini resmen açıklamış olsa da, hala regülatörler ile ilgili kısımlarda sıkıntı yaşayabilir.

Senatonun Bankacılık ve Finansal Hizmetler Komitesi Facebook’u önümüzdeki tarihlerde projesini anlatması için duruşmaya davet etti ve bu duruşmaya göre Facebook’un nasıl bir yol izleyeceği de daha kesin bir hal alabilir.

Amazon Pay Başkan Yardımcısı ‘Kripto Para Planları’ Hakkında Konuştu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.