Binance’de Planlı Bakım Çalışması

Binance’de Planlı Bakım Çalışması

Coinmoz  | 14.08.2019 14:36

Binance’de Planlı Bakım Çalışması

Kripto para sektörünün en büyük borsalarından birisi olan Binance’de, planlı bir bakım çalışması yapılacak. Bu çalışma ile birlikte borsanın, ortalama 6 ila 8 saat arasında kapalı kalması bekleniyor.

Planlı bakım çalışmasının tam olarak yarın yapılacağı ifade edilirken, bu çalışmanın Türkiye saatine göre saat sabaha karşı beşte başlaması planlanıyor. Ortalama 6 ila 8 saat arasında devam edecek olan bu planlı bakım çalışması sonrasında, borsa yeniden tam fonksiyon göstermeye başlayacak.

Ancak elbette bu durum esnasında bazı şeylere dikkat edilmesi gerekiyor. Onların başında da para çekme ve trading işlemleri geliyor. Bu işlemler, borsanın bakım çalışmasında olacağı dönemde kapalı hale getirilecek. Daha sonra bakım çalışması tamamlanır tamamlanmaz, bu süreçler yeniden normale dönecek.

Şu an için yarın itibariyle saat 13’te açılması beklenen borsanın bu zaman aralığında değişme olabileceğini de belirttiği ifade ediliyor. Kapsam ve hacim çok büyük olduğu için bu tarz bir çalışma esnasında bazı ön görülmesi muhtemel olmayan şeylerin yaşanma durumu da var.

Tüm bunlar sona erdiğinde ise, borsa tam fonksiyon gösterecek ve traderlar aynı eski süreçteki gibi trade etme işlemlerine ve diğer tüm süreçlere devam etme şansını yakalayacak.

Binance’de Planlı Bakım Çalışması yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+