Samsung’dan 10 Yıllık Yol Haritasında Blockchain Vurgusu!

Samsung’dan 10 Yıllık Yol Haritasında Blockchain Vurgusu!

Koin Bulteni  | 20.06.2019 18:36

Samsung’dan 10 Yıllık Yol Haritasında Blockchain Vurgusu!

Samsung’un sık sık gördüğümüz yüzü Lee, Haziran ayının ikinci haftasında bazı şirket yöneticileriyle ortaya çıkan yeni teknoloji platformlarıyla işbirliği konusunu konuşmak üzere toplantılar düzenledi. Teknoloji devi, bu yeni teknolojileri geliştiren şirketlere yatırım yapmaya ve onlarla çalışmaya istekli görünüyor.

Samsung (KS:005930), bir süre önce girişimler ve işletmeler için blok zinciri platformu olan Nexledger ile önemli adımlar attı. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, bu yıl kripto para birimi cüzdanı Ledger’a yaklaşık 3 milyon Dolar yatırım yaptı. Bu yatırımla sayesinde Galaxy S10 akıllı telefonuna “Samsung Blockchain Cüzdan” adıyla bir donanım cüzdanı entegre edilecek.

Samsung Yarışı Önde Götürüyor Lee tarafından duyurulan planlar hem Samsung hem de bahsi geçen teknolojiler için önemli bir adım. Lee, “Yeni temeller inşa etmeye, kendimizi geçmiş başarılarımızı korumanın ötesine taşıyarak başlamalıyız.” ifadelerini kullandı.

Blok zinciri, Samsung’un “geçmiş başarılarını korumanın ötesine taşımasının” bir diğer önemli unsurudur. Birçok şirket, potansiyel ve gelecek korkusuyla blok zincirinin entegrasyonunu ve araştırmasını yapmaktan geri duruyor.

Samsung ise blok zinciri teknolojisini benimseyerek, entegrasyon konusunda somut adımlar atıyor. Yine de küresel pazarda blockchain için olan rekabet bir hayli sert geçiyor denilebilir.

Samsung’dan 10 Yıllık Yol Haritasında Blockchain Vurgusu! isimli makale Sinem GEDİK tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+