Hollanda piyasaları kapanışta yükseldi; AEX 0,31% değer kazandı

Hollanda piyasaları kapanışta yükseldi; AEX 0,31% değer kazandı

Investing.com  | 10.01.2019 20:36

Hollanda piyasaları kapanışta yükseldi; AEX 0,31% değer kazandı

Investing.com – Hollanda hisse senedi piyasaları Perşembe kapanışın ardından yükseldi Teknoloji, Sağlık ve Hammadde sektörlerindeki hisselerin artışıyla yükseldi.

Amsterdam borsasının kapanışıyla AEX 0,31% değer kazandı.

AEX altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Altice NV (AS:ATCA) 4,68% veya 0,09 puan yükselerek 1,91 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada ASR Nederland NV (AS:ASRNL) 1,70% veya 0,60 puan artışla 35,86 seviyesinden işlem görürken Aegon NV (AS:AEGN) 1,51% veya 0,064 puan artışla 4,292 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen ArcelorMittal SA (AS:MT) 1,15% veya 0,226 puan düşüşle 19,406 seviyesinden kapandı. ASML Holding NV (AS:ASML) 0,61% veya 0,86 puan düşüşle 140,14 seviyesinden işlem görürken Koninklijke Philips NV (AS:PHG) 0,45% veya 0,14 puan değer kaybederek 30,68 seviyesinden işlem görüyor.

Amsterdam Borsası değer kazanan hisse senetlerinin sayısı 65 iken değer kaybedenlerinki 59 olarak belirlendi. Ayrıca 16 adet hisse senedi sabit kaldı.

AEX için zımni volatilite ölçümü yapan AEX Volatility 0,91% oranında düşüşle 17.81 puanı gördü.

Şubat vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 0,17% veya 0,09 değer kaybederek varili $52,27 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Mart vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,15% veya 0,09 oranında düşüşle varili $61,35 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Şubat vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,21% veya 2,70 düşüşle onsu $1.289,30 seviyesinden işlem görüyor.

EUR/USD 0,29% düşüşle 1,1507 seviyesinden işlem görürken EUR/GBP 0,02% artışla 0,9024 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,29% artışla 95,067 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.