Kolombiya piyasaları kapanışta düştü; COLCAP 0,02% değer kaybetti

Kolombiya piyasaları kapanışta düştü; COLCAP 0,02% değer kaybetti

Investing.com  | 18.01.2019 23:15

Kolombiya piyasaları kapanışta düştü; COLCAP 0,02% değer kaybetti

Investing.com – Kolombiya hisse senedi piyasaları Cuma kapanışın ardından düştü Sanayi, COL Investment ve Tarım sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Kolombiya borsasının kapanışıyla COLCAP 0,02% değer kaybetti.

COLCAP altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Banco De Bogota SA (CN:BBO) 3,21% veya 1.800,0 puan yükselerek 57.900,0 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Cemex Latam Holdings SA (CN:CLH) 2,33% veya 100,0 puan artışla 4.400,0 seviyesinden işlem görürken Corporacion Financiera Colombiana SA (CN:CFV) 1,82% veya 300,0 puan artışla 16.780,0 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Avianca Holdings Pf (CN:AVT_p) 2,41% veya 45,0 puan düşüşle 1.820,0 seviyesinden kapandı. Canacol Energy Ltd (CN:CNE) 1,37% veya 140,0 puan düşüşle 10.080,0 seviyesinden işlem görürken Almacenes Exito SA (CN:IMI) 0,93% veya 120,0 puan değer kaybederek 12.820,0 seviyesinden işlem görüyor.

Kolombiya Menkul Kıymetler Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 12 iken değer kazananlarınki 9 olarak belirlendi. Ayrıca 4 adet hisse senedi sabit kaldı.

Mart vadeli Amerikan Kahve C Vadeli İşlemleri 2,98% veya 3,05 değer kazanarak $105,45 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Mart vadeli Amerikan Kakao Vadeli İşlemleri 1,22% veya 28,50 oranında düşüşle $2.306,50 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Şubat vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,88% veya 11,35 düşüşle onsu $1.280,95 seviyesinden işlem görüyor.

USD/COP 0,20% düşüşle 3.124,00 seviyesinden işlem görürken BRL/COP 0,48% düşüşle 832,13 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,34% artışla 96,037 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.