Bitcoin'de Yükseliş Devam Ediyor

Bitcoin'de Yükseliş Devam Ediyor

Alper Korkmaz  | 08.04.2019 11:32

BTC/USD 5235’den işlem görüyor. 5365'e kadar gün içi yükseliş gördükten sonra satışlar başladı. 5100 destek seviyesine kadar gerilemenin devamını görebiliriz. 6200 seviyesine kadar yükseliş beklentisi içinde olduğum bitcoin’de 4700 dolar stop noktası olarak tespit edilerek strateji geliştirilebilir.

ETH/USD 300 dolar hedefim olan Ethereum’da 150 altında bir fiyatlanma beklemiyorum. IOT/USD 0,7 hedefli alım yönünde yatırım yapılabilir. LTC/USD Tüm coinlerde olduğu gibi litecoin’de de yükseliş beklentim var. Fakat ben yatırım yapmak için gördüğüm kar hedefi yetersizliğinden dolayı tercih etmiyorum.

XRP/USD Ripple 0,359’da 0,5 ve üzeri hedefli yatırım için 0,33’lü seviyeleri bekliyorum. 0,32 altı bir fiyatlanma beklemiyorum.

Alper Korkmaz

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Grote Smurf
Grote Smurf

Cekin su haberi artik arkadas, insanin asabini bozuyor.  ... (Devamını Oku)

04.06.2019 03:57 GMT· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+