Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Celebi Hava Servisi AS (CLEBI)

Celebi Hava Servisi AS (CLEBI)

İstanbul
92,60 -1,50 -1,59%
19/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 91 - 94,75
52 Hafta 37,02 - 117,8
Ö. Kapanış 94,1
Açılış 94,15
Ciro 73.211
Av. Volume (3m) 133.278
Piy. Değ 2,25B
Beta 0,31
Fiyat /Gelir Oranı 11,12
Temettü 5,30 (5,63%)
Gelir 1,42B
Hisse B. Kar 8,33
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 137,92%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Murat Keser
Murat Keser

95 e cıktıgında vay anasını demistim biz ciktik kagidi kaldirdilar diyordum megersem 2 gunluk bir gel gel mis taktik degisti galiba :)  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
muhammet kinik
muhammet kinik

kağıda sahip çıkmayan tahtacının... yeter ulan zararı çıkartalım diye uğraşıyoruz nereye kadar düşeceksin. çıkacak uçacak diyenler nerede hergün tarlana bakıyormuymuşsun. mantığınızı sizin  ... (Devamını Oku)

21 saat önce· Cevap
Murat Bil
Murat Bil

aman ya satttim zararına başka yerden bulurum size bol sanlar  ... (Devamını Oku)

22 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (2886)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+