Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Orbital Energy Group Inc (OEG)

Orbital Energy Group Inc (OEG)

NASDAQ
7,950 +2,950 +59,00%
25/01 - Kapanış. Döviz USD
Açılış Öncesi 8,680 +0,730 +9,182% 14:18:04 - Gerçek zamanlı Veriler
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 8,570 / 8,680
Gün Aralığı 5,84 - 8,7
52 Hafta 0,451 - 8,7
Ö. Kapanış 7,95
Açılış 6,941
Ciro 47.710.850
Av. Volume (3m) 6.241.529
Piy. Değ 367,82M
Beta 1,83
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir 32,79M
Hisse B. Kar - 0,88
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 563,05%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
alperen ergun
alperen ergun

3 yıllık toplam 725 milyonlk partnerlik anlaşması beyaz sarayda geçen hafta başkanlık devir günü clean energy of America inauguration ball'da azınlık fonu BSF tarafından duyurulmuş. Kömür reaktörlerini güneşe çevirmek için çalışılcak. Daha şirketin pazar fiyatı 360 milyon. Ceo Jim O' Neil buradan önce fortune 500 den, yıllik 7 milyar dolarlık geliri olan şirket yönetiyordu. market cap 1 milyar 1 ay içinde abartı bir hedef değil sonraki hükümet kontratları ile daha da büyüyebilir. CEO geçen hafta agresif büyüyeceğiz diyordu. Ciddiymiş. ben offering bekliyorum yarın öbürgün kalan 5 milyon için muhtemelen başka offeringler de yaparlar ama yakın zamanda.  ... (Devamını Oku)

12 saat önce· Cevap
Umut Aydın
Umut Aydın

8 gectik  ... (Devamını Oku)

16 saat önce· Cevap
Seyfettin Şentürk
Seyfettin Şentürk

Beklentiler nedir , şirketin pozisyonu nedir ?  ... (Devamını Oku)

17 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (37)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.