Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Class D (KRDMD)

Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Class D (KRDMD)

İstanbul
3,130 +0,100 +3,30%
18:09:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 2,97 - 3,13
52 Hafta 1,895 - 3,14
Ö. Kapanış 3,03
Açılış 3
Ciro 173.185.470
Av. Volume (3m) 141.903.460
Piy. Değ 3,57B
Beta 1,44
Fiyat /Gelir Oranı 7,37
Temettü 0,26 (8,80%)
Gelir 6,22B
Hisse B. Kar 0,41
Sonraki Kazanç Tarihi 09.03.2020
1 Yıllık Değişim 35,03%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Burak Diktaş
Burak Diktaş

Mscı artıda cds ler düşüşte  ... (Devamını Oku)

7 dakika önce· Cevap
Tardu Barlas
Tardu Barlas

Trgyo yarından itibaren sert yükselişlerle tavan kapatabilir. Şirket 2020 yılında yabancılara konut satışı yapacağını açıklamıştı. Yıllık kira gelirleri 500 milyon üzerinde olan şirketin yeniden değerlendirme yapılmasıyla beraber hisse başı fiyat 8 liralar olarak görünüyor. Yüksek bilanço açıklaması beklentisi var bununla beraber yarından itibaren yukarı yönlü hareketlerle haftayı 5 lira seviyesinden kapatması bekleniyor. Teknik açıdan çanak kulp ve büyük tobo var. Bugün Bera tavan olacak dedim oldu. Yarın sıra trgyo da. Yarın trgyonun tavanı 3.78Yatırım tavsiyesi değildir  ... (Devamını Oku)

38 dakika önce· Cevap
Yılmaz Demirkoparan
Yılmaz Demirkoparan

Reysaş dagi ersu finasbank  ... (Devamını Oku)

54 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (187761)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+