Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş. (PNSUT)

Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş. (PNSUT)

İstanbul
13,36 -0,43 -3,12%
18:08:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 13,3 - 14
52 Hafta 5,56 - 15,26
Ö. Kapanış 13,79
Açılış 13,97
Ciro 1.237.075
Av. Volume (3m) 1.290.330
Piy. Değ 600,55M
Beta 0,9
Fiyat /Gelir Oranı 10,6
Temettü 0,42 (2,76%)
Gelir 1,55B
Hisse B. Kar 1,3
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 105,51%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
TAVAN ANALİZİ
TAVAN ANALİZİ

İş GMYO (ISGYO) Kira Sözleşmeleri sonrası 600 Milyon TL son çeyrek karı beklenmekte Defter değeri 3,68 Faizlerin düşecek olmasıyla İSGYO yarından itibaren sert yükselecek. İSGYO hedef 2 TL yarının Tavanı 1,64  ... (Devamını Oku)

30 dakika önce· Cevap
Ferit Yılmazer
Ferit Yılmazer

Son söylediği naten ve smart hisseleri yüzde 100 den fazla kazandırdı. tẃittẹrda Tardu Barlas takip edin söylediği hisseler 1 ay içinde yüzde 100 den fazla prim yaptı. Aratın tardu Barlas Tẃittẹrda takip edin bulamayan olursa adresi de bu @tardubarlas Tardu Barlas sadece tẃittẹrda  ... (Devamını Oku)

41 dakika önce· Cevap
Kerim Soylu
Kerim Soylu

Bu hissede tek sorun derin hisse ve benzerlerinin pazarlamaya çalışması ağızlarına almasalar hisseyi gidecek ama nerdeee  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (3600)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+