Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Xiaomi Corp (XIACF)

Xiaomi Corp (XIACF)

OTC Markets
1,15 +0,04 +3,79%
16/08 - Kapanış. Döviz USD
Kapanış Sonrası 1,15 0,00 0,00% 22:57:54 - Geciken Veriler
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 1,13 - 1,15
52 Hafta 1,09 - 2,18
Ö. Kapanış 1,11
Açılış 1,15
Ciro 5.678
Av. Volume (3m) 650.778
Piy. Değ 37,28B
Beta N/A
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir N/A
Hisse B. Kar N/A
Sonraki Kazanç Tarihi 20.08.2019
1 Yıllık Değişim N/A
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Emre Arıcan
Emre Arıcan

Biz bu hisseyi alabiliyomuyuz alırsak nasil aliyoruz,   ... (Devamını Oku)

28.02.2019 07:33 GMT· 1 · Cevap
Rush hh
Rush hh

uçakkkk  ... (Devamını Oku)

05.02.2019 09:27 GMT· 1 · Cevap
Kılavuzum Karga
Kılavuzum Karga

yurtdışı alımlarında 1 hisse yada 100 hisse alsanız da % lik komisyon dışında birde sabit komisyon alımı var. yani 1 dolarlık hisse alırken 30 dolar sabit komisyon kesilebilir. 1000 hisse alırkende alınan sabit komisyon 30 dolardır. % lik alınan komisyon farklı. İş bankasının ekstradan uyguladığı komisyon ücretidir bu.  ... (Devamını Oku)

07.01.2019 14:46 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (11)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+