Nijerya piyasaları kapanışta yükseldi; NSE 30 0,09% değer kazandı

Nijerya piyasaları kapanışta yükseldi; NSE 30 0,09% değer kazandı

Investing.com  | 20.07.2018 20:20

Nijerya piyasaları kapanışta yükseldi; NSE 30 0,09% değer kazandı

Investing.com – Nijerya hisse senedi piyasaları Cuma kapanışın ardından yükseldi Petrol ve Gaz, Bankacılık ve Sigorta sektörlerindeki hisselerin artışıyla yükseldi.

Lagos borsasının kapanışıyla NSE 30 0,09% arttı.

NSE 30 altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Fbn Holdings (LAGOS:FBNH) 2,84% veya 0,250 puan yükselerek 9,050 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Stanbicibtc Hl (LAGOS:IBTC) 2,52% veya 1,20 puan artışla 49,00 seviyesinden işlem görürken Nig Brew (LAGOS:NB) 1,80% veya 1,90 puan artışla 107,00 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Dangsugar (LAGOS:DANGSUG) 9,23% veya 1,80 puan düşüşle 17,70 seviyesinden kapandı. Pz Cussons LG (LAGOS:PZ) 5,65% veya 0,95 puan düşüşle 15,85 seviyesinden işlem görürken Fidelitybk (LAGOS:FIDELIT) 5,05% veya 0,100 puan değer kaybederek 1,880 seviyesinden işlem görüyor.

Lagos değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 55 iken değer kazananlarınki 32 olarak belirlendi. Ayrıca 13 adet hisse senedi sabit kaldı.

Eylül vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 0,10% veya 0,07 değer kazanarak varili $68,31 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Eylül vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,48% veya 0,35 oranında artışla varili $72,93 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Ağustos vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,58% veya 7,10 artışla onsu $1.231,10 seviyesinden işlem görüyor.

EUR/NGN 0,40% artışla 421,160 seviyesinden işlem görürken USD/NGN 1.000,00% artışla 360,500 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,69% düşüşle 94,32 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.