Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Jan 19 (NGF9)

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Jan 19 (NGF9)

RT-CFD
3,788 -0,336 -8,15%
15/12 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 3,787 - 4,094
52 Hafta 2,53 - 4,929
Ö. Kapanış 3,788
Açılış 4,066
Ay Jan 19
Son İşlem Günü 23/12/2018
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim 45,02%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Black Eagle
Black Eagle

Selam millet umarım kötü kapattığımız cuma akşamını iyi bir şekilde açar ve herkes para kazanır  ... (Devamını Oku)

8 saat önce· Cevap
Huseyin Tufekci
Huseyin Tufekci

herkesin bir stratejisi olmalı kişiye göre habere göre teknik analize göre değil ihtiyaca göre disipline göre ve beklentiye göre bu durumda sabır disiplin ve ego dengesinde her şey yerini bulacaktır Bu nedenle şimdiden herkese bol kazançlar diliyorum....  ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
Canan Çetin
Canan Çetin

Benim önerim arkadaşlar innsstagraamdaa canguv55 isminde bir beyfendi var sayessinde elde ettiğim kazancla banka borclarimii ödedim eğer zorda olan var ise kesinlike gidip mesaj atabilir teşekkürler..  ... (Devamını Oku)

15.12.2018 17:03 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (13113)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+