Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Nov 18 (NGX8)

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Nov 18 (NGX8)

RT-CFD
3,229 +0,031 +0,97%
19/10 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 3,155 - 3,257
52 Hafta 2,53 - 3,661
Ö. Kapanış 3,198
Açılış 3,228
Ay Nov 18
Son İşlem Günü 28/10/2018
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim 13,59%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Deniz Pişkin
Deniz Pişkin

Düşüşün destek noktası neresi olabilir? Fikri olan payaşabilir mi lütfen?  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Durmuş Alkan
Durmuş Alkan

3.29 sl lu satış iyi görünüyor Kademe de yapılabilir 3.11 kar al uygundur.bekleyenler için 2.95 olası tp noktasıdır. YTD PTT OGS HGS   ... (Devamını Oku)

15.10.2018 13:24 GMT· Cevap
mehmet turan
mehmet turan

abi ben aselsandan yalnişlikla geldim bunlar bizi aşar inşallah artmazda kışı rahat geçiririz   ... (Devamını Oku)

14.10.2018 18:48 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (12948)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+