Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Nov 17 (NGX7)

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Nov 17 (NGX7)

RT-CFD
2,981 +0,015 +0,51%
06:43:26 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2,966 - 2,982
52 Hafta 2,522 - 3,994
Ö. Kapanış 2,966
Açılış 2,971
Ay Nov 17
Son İşlem Günü 29/10/2017
Grup Enerji
1-Yıllık Kazanç - 12,34%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Bestami Yılmaz
Bestami Yılmaz

Benmi yanlış yapıyorum diye sormak istedim muhakkak sizin bilgimiz tecrübeniz daha yüksek  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 3 · Cevap
Bestami Yılmaz
Bestami Yılmaz

Haş dört düşüş teyit etmedi fatih bey bu kanıya nerden vardınz  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· Cevap
Bestami Yılmaz
Bestami Yılmaz

Düşüşün son bulacağını ve çıkışın başlayacağını inanıyorum ben de İngiliz sterlini bayabi yükselişte Buda İngilizlerin pek hoşuna gitmeyen bir durum sanki son zamanlarda çünkü İthalatta bayağı bir azaldılar  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (12368)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+