Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Apr 19 (NGJ9)

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri - Apr 19 (NGJ9)

2,855 -0,006 -0,21%
10:25:18 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2,853 - 2,87
52 Hafta 2,543 - 4,929
Ö. Kapanış 2,861
Açılış 2,864
Ay Apr 19
Son İşlem Günü 24/03/2019
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim 8,07%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
hamza karabulut
hamza karabulut

Rockhount nerelerdesin son durum analizlerini bekleriz :)   ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
Yahya Faruk Akıtıcı
Yahya Faruk Akıtıcı

NG duragan  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
friend lee
friend lee

hamza kardeş 2.890 dan gerçekten sell lediysen onu yaptığın anda yazacaksın ki sana saygı gösterelim. sen 2.850 de de sellemiştin onu ne yaptın SL koydun mu diye sormuyoruz ayrıca . düştüğünü gördükten sonra en tepe noktayı söyleyip buralardan sellmiştim demenin nasıl bir psikolojik durumu var anlamıyorum açıkçası  ... (Devamını Oku)

16 saat önce· 7 · Cevap
Tüm yorumları göster (13598)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+