Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Pfizer Inc (PFE)

Pfizer Inc (PFE)

NYSE
35,08 -0,13 -0,37%
21:46:40 - Real-time Cboe. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 35,07 / 35,08
Gün Aralığı 34,89 - 35,41
52 Hafta 27,88 - 43,23
Ö. Kapanış 35,21
Açılış 35,34
Ciro 20.453.186
Av. Volume (3m) 28.344.423
Piy. Değ 194,81B
Beta 0,68
Fiyat /Gelir Oranı 12,36
Temettü 1,52 (4,49%)
Gelir 50,66B
Hisse B. Kar 2,74
Sonraki Kazanç Tarihi 28.07.2020
1 Yıllık Değişim - 16,96%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Last Fikirtepeli
Last Fikirtepeli

12/06/2020 tarihli yorumuma ithafen; İyimserlikleri Pfizer (NYSE:PFE) ve Alman Biontech Se’nin (NASDAQ:BNTX) dört aşısından ikisinin FDA’nın hızlandırılmış değerlendirme (fast-track status) listesine alındığına dair raporlardan kaynaklanıyor. Pazara açılma sürecinin hız kazanmasıyla bu şirketler, ay sonuna kadar 30.000 hastayı deneye tabi tutabilir. Eğer bu testler başarılı olursa yıl sonuna kadar bir aşı geliştirilebilir. Dünyanın her köşesini etkileyen Covid-19 krizine medikal bir çözümden öte hiçbir şey daha etkili olamaz. (Kaynak Investing)  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Last Fikirtepeli
Last Fikirtepeli

10 gün içinde covid aşısı için açıklama yapılacak, 4 denemeden 1’i veya 2’si olumlu olmasını temenni ediyorum. Bir aksilik olmazsa ekim’e kadar burası çiçeklenir.   ... (Devamını Oku)

12.06.2020 19:20 GMT· 1 · Cevap
Fikret Çiftçi
Fikret Çiftçi

satış yapıp türkiye ye para geçtikten sonra vergi alınıyor mu bilgisi olan aydınlatabilir mi  ... (Devamını Oku)

09.05.2020 00:05 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (15)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.