Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BIST 100 (XU100)

BIST 100 (XU100)

İstanbul
101.566,25 +1.760,08 +1,76%
18/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
CEKS SPAROW
CEKS SPAROW

asya tarafı ralli yapıyor   ... (Devamını Oku)

15 dakika önce· Cevap
Savaş Aktaş
Savaş Aktaş

bugun açılış 103 bin   ... (Devamını Oku)

30 dakika önce· Cevap
Ata Kurt
Ata Kurt

trupm reyiz vardı nerede o? reyiz ne derse o derdi. cok boş konusurdu. dolar 7 7 diye diye yedi başını. ne oldu o intiharmi etti acaba  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Untergang
Untergang

Gerçek ne olursa olsun önemli olan, sonucun ne olduğudur. Resmen göz göre göre pozisyonumuzu patlattılar. Belki bir hafta - bir ay sonra yine öngörümüz gerçek olacak ama nafile bizim için iş işten geçecek. Haberin linkini ve full metini; https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-49040935  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 1 · Cevap
Untergang
Untergang

Reuters: ABD'de Cumhuriyetçiler Türkiye'ye yaptırım uygulanması için karar tasarısı sundu. Reuters'ın haberine göre ABD'de Cumhuriyetçi Senatörler Rick Scott ve Todd Young ABD Senatosu'na Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi satın alan Türkiye'ye yaptırım uygulanması için çağrıda bulunduğu bir karar tasarısı sundu. Karar tasarısının kabul edilmesi durumunda Türkiye'ye 'ABD'nin Hasımlarıyla Yaptırımlar Yoluyla Mücadele Etme Yasası (CAATSA) kapsamında belirlenen yaptırımların tamamen uygulanması' öngörülüyor. Cumhuriyetçi Senatör ayrıca, ABD Başkanı Donald Trump yönetimine 'Rusya'nın oluşturduğu tehdidin değerlendirilmesi ve Türkiye'nin daimi NATO üyeliğinin gözden geçirilmesi için NATO'ya toplantı talebinde bulunması' çağrısı yapıyor.   ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 2 · Cevap
Can Emre Tekin
Can Emre Tekin

MSCI (Amerikan fonların Türk varlıkları alımı) TUR yüzde 3,84 oldu saat 22:30 itibariyle. Bunun büyük kısmı borsa yatırımı. Yarin gaplı yüksek açacak, şaşırmayın. Ytd  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Burak Alptekin
Burak Alptekin

Yarin 103 uzeri.  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Fırat Göçmenler
Fırat Göçmenler

Boşuna kötü haber pompalamayın anlaşılan Yüz küsürlerde bir hedef var ve oraya doğru gidiyoruz   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Ali veli Veli
Ali veli Veli

sp500 devamlı kar satışı görüyor.bilançolar pek parlak degil...faiz indirimi çok hızlı olmaz .olursa...para girişi yavaşlar ..doların düşmesi çıkmak isteyen için iyi  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Tavancııı Guney
Tavancııı Guney

Yabancı niye dolar alıp kaçsın şimdiye kadar bizim ekonomimizle bizim borsamızda en cok parayı onlar kazandı bistte ;)  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Baskan Yorgun
Baskan Yorgun

bazı develer diyor ki yabancı dolar alıp kaçar . hep aynı mavra siz hiç kaçan yabancı gördünüz mü :)   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

Hollanda ne ariyor Trumpin yaninda , bir de yaptirim gorusmesi yapiyor biseyler var hocam.   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Baskan Yorgun
Baskan Yorgun

hadi bir soru dalar a dolar bey diyeceksiniz diyenler onsa ne der :)   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Murat Umut
Murat Umut

Büyüme oranları borsanın yönünü tayin edecektir. Ancak büyümenin gelecekteki öngörüsü (ki gördüğüm kadarıyla 6-12 ay öncesinden borsa cephesi kokuyu alıyor) bugünkü fiyatlamayı yaptırıyor. Geçmiş dönem çeyreklik bazdaki büyüme vs borsa endeks verisini incelediğimde. 2018 son çeyrekten itibaren eksi büyümeler başladı, bist buna 2018 başından itibaren aşağı yönlü tepki verdi bence. Şimdi soru şu, türkiye 2020 başından itibaren istikrarlı büyümeye geçebilir mi? Geçebilirse bence borsa önemli yükselişler yapabilir. Ya da 2020 de dünyada oluşabilecek durgunluktan dolayı küçülme devam mı edecek 2008 de olduğu gibi. Bu durumda borsa malesef şu anki seviyesinden itibaren çok çok önemli satış yer kanaatimce, bkz 2008. Dünya ekonomik işleyiş modeline bakıldığında, belli aralıklarla durgunluk/resesyon gelmekte, zaten sistemin düzgün ve verimli işleyebilmesi için gerekli bir durum. Ab japonya çin durum iç açıcı değil, abd direniyor ama sistemdeki bozukluk yakın zamanda heryere bulaşacaktır. YTD  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
delpiero
delpiero

borsanın daha da yükseleceği, dolar ın yükseleceği anlaşılıyor, sormak istediğim, yabancı bistte tepeden malı verip, ucuz dolar alıp gider mi  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 4 · Cevap
Untergang
Untergang

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemleri satın almasıyla ilgili olarak, "şu anda yaptırımlara bakmadığını" söyledi. Ancak kısa süre sonra bir açıklama daha yapan Trump "Ne yapacağımızı göreceğiz. Bunları henüz duyurmadık" dedi. Amerikan Başkanı, Oval Ofis'te Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yle yaptığı görüşmeden sonra bir gazetecinin "Türkiye'ye ambargo ihtimalini dışladınız mı?" sorusuna şu yanıtı verdi. "Bu konuya bakıyoruz. Bakıyoruz. Bir çok sebepten dolayı çok çok zor bir durum. Önceki yönetim döneminde işler daha iyi yapılabilirdi. Önceki yönetim Türkiye konusunda çok büyük hatalar yaptı ve bu çok kötü oldu. Dolayısıyla, bakıyoruz. Ne yapacağımızı göreceğiz. Bunları henüz duyurmadık."  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 1 · Cevap
Tam İsabet
Tam İsabet

Faiz düşünce dolar düşecek diye düşünenlere çok basit bir ekonomi gerçeğini söyleyeyim. Bir ülke para birimi faiz-enflasyon kadar değer kazanır yada kaybeder borsa ise enflasyon-faiz+büyüme hızı şeklinde değer kazanır. Burada yabancı fırsat maliyeti hesaplar onun için düşük faiz yüksek enflasyon düşük büyüme olan bir ekonomiye para girişi olmaz.   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 2 · Cevap
Adem Güngör
Adem Güngör

çok yeniyim bir sorum olacak arkadaşlar. viop ta emirleri sabah 9.30dan once verilemiyor degil mi? yukselis bekliyorum. gapli açılış olursa tavsiyeniz ne olur? hafif bir cekilme olur mu bekleyeyim mi yoksa direkt long alayim mi?   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 2 · Cevap
Özkan Ay
Özkan Ay

Ocaktaki yükseliş gerçekten fake ti ben o zamanlarda ısrarla söyledim bu endeks cöker yükselis tuzak diye. Fakat bu sefer durum farklı  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Özkan Ay
Özkan Ay

Yani ; önce 104/105k , MB kararından sonra 100/101k düzeltmesi , sonra 108/110k , tekrar düzeltme ve 117k. Bu beklentim bugünden yarına olacak birsey degildir orta vadeli hedefimdir. Tabiki küresel ortamda oluşacak bir sıkıntı ya da içerde kaynaklanacak (erken secim gibi bir delilik) olmadıkça !  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Özkan Ay
Özkan Ay

Benim Stratejim şöyle; Bir süredir 104/105k bekledigimi söylüyordum. Merkez bankası kararına kadar bu seviyeleri görecegiz bence. MB kararından sonra düzeltme gelir endekse. Sonra yön yine yukarı  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 1 · Cevap
piyasa coşkusu
piyasa coşkusu

beni dinleyin develer yabancılar dolarda bukadar ucuzlamışken kaçış pozisyonuna girebilirler soru şu ya siz??. yatırım tavsiyesi değildir  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Özkan Ay
Özkan Ay

Dolar forumunda Halen MB ve Kamu Bankaları Döviz Satıyor fıkraları anlatıyor zavallılar düşüş yüzünden balatalar sıyrıldı  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
hakan berk
hakan berk

sıcak para girişi hızlanabilir sadece tahmin  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
hakan berk
hakan berk

faizler düşünde dolar yine düşecek çunki yabanci hisse alacak ulkeye daha fazla dolar girecek  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+