Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD 10-Yıllık Tahvil Verimi

ABD 10-Yıllık Tahvil Verimi

NYSE
2,372 -0,003 -0,13%
06:45:42 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2,365 - 2,374
52 Hafta 1,716 - 2,641
Ö. Kapanış 2,375
Fiyat 98.910
Kupon 2.250
Vade Tarihi 15 AUG 2027
Grup Tahvil Verim
1-Yıllık Kazanç 35,92%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
hüseyin tekneci
hüseyin tekneci

10 yıllıklar 2.440 lari hedeflemiş durumda bu da doları 3.75 lere taşır gibi  ... (Devamını Oku)

19.10.2017 09:40 GMT· 1 · Cevap
Zekeriya Gülün
Zekeriya Gülün

ABD’de aylık bazda ithalat fiyat endeksi yüzde 0,7, ihracat fiyat endeksi yüzde 0,8 yükselmiş. Yıllık bazda ise ithalat fiyat endeksi yüzde 2,7, ihracat fiyat endeksi yüzde 2,9 artmış eylülde. Önümüzdeki dönemde ABD’de enflasyon oranları üzerinde yukarı yönlü baskı yapabilir. (YTD)  ... (Devamını Oku)

17.10.2017 13:32 GMT· Cevap
Zekeriya Gülün
Zekeriya Gülün

ABD’de sanayi ve imalat üretimi verileri beklentiler doğrultusunda geldi eylülde. Ancak bir önceki aya ait veriler, önemli oranda yukarı yönlü revize edildi. Haddizatında son aylarda büyük ölçüde yukarı revize edilmiş veriler. Üretim, beklentilerin üzerinde artıyor ABD’de. Bu da istihdam, büyüme ve enflasyonu beklentilerin üzerine taşıyabilir. (YTD)  ... (Devamını Oku)

17.10.2017 13:31 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (161)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+