Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD 10-Yıllık Tahvil Verimi

ABD 10-Yıllık Tahvil Verimi

NYSE
2,185 -0,012 -0,53%
1:00:17 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2,182 - 2,247
52 Hafta 1,519 - 2,641
Ö. Kapanış 2,197
Fiyat 100.470
Kupon 2.250
Vade Tarihi 15 AUG 2027
Grup Tahvil Verim
1-Yıllık Kazanç 41,71%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
hüseyin tekneci
hüseyin tekneci

2.120-2.150 arasına düşüp 0rdan yükselişe geçebilir o zaman yılbaşından bu yana düşen dolar paritesi diğer kurlar karşısında yükselişe geçebilir ons geri manevra ytd  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Mehmet Ceylan
Mehmet Ceylan

Dediğim tepkiyi verdi  ... (Devamını Oku)

16.08.2017 09:55 GMT· 1 · Cevap
Mehmet Ceylan
Mehmet Ceylan

En fazla 5 gün içerisinde tepki verecek gibi duruyor. Ons ve euro usd paritesindeki yükseliş bu tepkiyi erkene alabilir. Ons ve euro da sert satışlar gelebilir   ... (Devamını Oku)

12.08.2017 22:22 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (130)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+