Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD 10 Yıllık Tahvil Verimi

ABD 10 Yıllık Tahvil Verimi

NYSE
2,960 +0,009 +0,31%
21/04 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2,96 - 2,96
52 Hafta 2,016 - 2,962
Ö. Kapanış 2,951
Fiyat 98.300
Kupon 2.750
Vade Tarihi 15 FEB 2028
Grup Tahvil Verim
1 Yıllık Değişim 31,79%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Alican Aras
Alican Aras

Onyıllık 930 döndü   ... (Devamını Oku)

19.04.2018 17:18 GMT· 3 · Cevap
Mehmet Sevgili
Mehmet Sevgili

Murat bey, size bir yabancı tavsiyesi vermek istiyorum. Sermaye piyasalarında iki kere iki beş yapar. Bu aklınız köşesinde hep kalsın. Dolar çıkarsa borsa düşer veya faizler düşünce borsa yükselir gibi şeyler işin zahiri tarafıdır. Palavradır.  ... (Devamını Oku)

06.04.2018 18:08 GMT· 1 · Cevap
Murat Memo
Murat Memo

kardeş bu yükseldiği zaman da mı dow yükseliyo yani bağlantıları nedir? mantık olarak faizler düşünce borsası yükselmezmi ama burda gördüğüm bu düştükçe dow da düşüyo  ... (Devamını Oku)

06.04.2018 16:43 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (245)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+